Sanjet Class Line Black sprchová baterie nástěnná černá L31NO
Kód: 987433Související produkty
.
.
sprchový kout rohový posuvný
sprchový kout rohový posuvný
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Baterie CLASS BLACK sprchová
Parametry
| Druh | Baterie |
| Série | CLASS LINE BLACK |
| Barva | Černá mat |
| Typ baterie | Sprchové |
| Instalace baterie | Nástěnné |
| Ovládání baterie | Pákové |
| Funkce baterie | 1 funkce |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8030099201165 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Class Line |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
Eleganta EL 068.60RGB.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie nástěná 150 mm bez příslušenství grafit
Eleganta EL 068.60RGB.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím grafit
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SANJET s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | nám. MUDr. Svobody 60 285 22 ZRUČ NAD SÁZAVOU |
| E-mail : | sanjet@sanjet.cz |