Sanjet Quadro Black sprchová baterie nástěnná termostatická černá QT31NO
Kód: 987668Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře ASRV3-80 198 bílá+pearl 15V401R211
Skladem v eshopu
4 327 Kč
sprchové dveře, rohové posuvné
SALECODE:BER3:3:%
399 Kč
Vytváří a obnovuje funkci ochranné vrstvy sprchového koutu Množství (500 ml)
Detailní popis produktu
Baterie QUADRO BLACK sprchová termostatická
Parametry
| Druh | Baterie |
| Série | QUADRO BLACK |
| Barva | Černá mat |
| Typ baterie | Sprchové |
| Instalace baterie | Nástěnné |
| Ovládání baterie | Termostatické |
| Funkce baterie | 1 funkce |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8030099217685 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Quadro |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SANJET s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | nám. MUDr. Svobody 60 285 22 ZRUČ NAD SÁZAVOU |
| E-mail : | sanjet@sanjet.cz |