Novaservis Titania Fresh 96061/1,0 sprchová baterie nástěnná 150 mm
Kód: 107290Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-75 195 S bílá+pearl 14V301O211 sprchový kout
Skladem v eshopu
3 562 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova ASRV3-90 198 bílá+pearl 15V701R211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-90 195 S bílá+pearl 14V701O211 sprchový kout
Skladem v eshopu
3 817 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–49 %
Gelco Antique sprchové dveře 80 x 190 cm otočné pravé čiré sklo bronz světlý odstín GQ1380RCL
Do 3 dnů
15 990 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-90 195 bílá+grape 3117O102ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
10 787 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Sprchová nástěnná baterie se spodním vývodem s roztečí 150 mm.Oblíbená TITANIA FRESH. Jedna z nejvíce prodávaných řad TITANIA vás osloví svým excelentním designem a kvalitou. A toto vše za úžasnou cenu. Servis až k vám domů.
Ladíme celý dům i granit v kuchyni
Petra s rodinou Novaservis Titania Fresh je velmi elegantní baterie, s dlouhým krkem a dokulata tvarovanou ručkou, příjemnou na dotek a ovládání. Přiznám se, že nejsem příliš příznivcem ostrých tvarů. Titania Fresh se mi líbí celá kolekce včetně podomítkových baterií, které jsme také do domu využili. Líbí se mi, že jsme tak sladili každou místnost dokonce i kuchyni, kde jsme potřebovali k pískovému granitovému dřezu baterii opět granit a béžový odstín. Titania Fresh má širokou škálu materiálů a barev. Navíc granitový povrch baterie a dřezu je jednotný, opravdu jako jednovaječná dvojčata.
Na design jsem náročná
Renáta Zařizovali jsme nový dům a chtěla jsem, ať vše ladí. Novaservis Titania Fresh je kvalitní baterie s krásným designem. Páky jsou přímo do ruky, zaoblené, nic Vám nenaráží při manipulaci do rukou. Líbí se mi, že tato česká firma nabízí na baterie prodloužené záruky a propracované kolekce, takže sladíte celý dům, také kuchyň. Chtěla jsem černý granitový dřez a ve stejném designu, ne podobném, i k němu baterii. Novaservis vyrábí granitové dřezy a baterie z totožného materiálu, takže sladění je dokonalé.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 8590309039440 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Fresh |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy chrom matná černá UT045TBC
Do 3 dnů
15 772 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–35 %
Kód: SAP113059
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |