Mereo sprchový box čtvercový 80 cm zadní stěny bílé SMC vanička se stříškou sklo Point ALU satin CK34172KBSW
Kód: MER07391Související produkty
Detailní popis produktu
Sprchový box vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Sklo je v designu Point, satin ALU profil. Tloušťka bezpečnostního skla je 5/4 mm. Sklo je dokonale utěsněno silikonovými lištami, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, které mají kvalitní dvojkolečkové horní pojezdy s možností perfektního seřízení. Dorazy zajišťují minimální nárazy při otevírání a zavírání sprchového koutu.Spodní pojezdy umožňují odklopení posuvné části sprchového koutu a vyčištění běžně nedostupných míst. Těsnost mezi pevnou a posuvnou částí je zajištěna stíracími silikonovými lištami na obou dvou částech. K připojení boxu do vodovodního řádu je možné použít nerezové opletové hadičky, které naleznete také v naší nabídce (součástí balení jsou nerezové připojovací hadice 1/2"" o délce 60 cm).
SMC vaničky jsou vyrobeny z nového revolučního materiálu s výjimečnými vlastnostmi, který je používán zejména v automobilovém průmyslu. Kompozit na bázi pryskyřice zpevněné skelnými vlákny a minerálním plnidlem je vyráběn vysokotlakým lisováním v kovové uzavřené formě. Výsledkem je velmi přesný a rovný výrobek s ostrými hranami s relativně nízkou hmotností. Dno vaničky je zpevněno žebrováním. Vanička je dodávána spolu s nožičkami a sifonem. Nosnost vaničky je 250 kg.
Vaničky jsou opatřeny protiskluzovou úpravou.
Vybavení boxu:
- vestavěná baterie
- talířová sprcha
- ruční sprcha s posuvným držákem a mýdlenkou
- elegantní madla
- SMC vanička, výška 14 cm
- sifon
- záda - sklo bíle probarvené
- stříška je součástí dodávky
Technické informace
| Typ | Sprchový box |
| Sklo | Point |
| Tvar | Čtverec |
| Barva | Satin |
| Materiál | Hliníkové profily |
| Varianta | Se stříškou |
| Provedení | Se stříškou |
| Délka/Výška | 2210 mm |
| Rozměr Š x H | 800 x 800 mm |
| Tloušťka skla | 5/4 mm |
| Vstupní otvor | 500 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 85 kg |
| EAN: | 8592480101022 |
| Typ: | Sprchový |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 220 - 229 cm |
| Provedení: | Se stropem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ano |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výplň: | Point |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| Hmotnost: | 85 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |