Arttec Briliant 88 x 88 x 220 cm PAN04355 model 5 clear sprchový box
Kód: 132537Související produkty
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem bílá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím grafit
Puri PU 033.20BL sprchová baterie nástěnná termostatická 150 mm bez příslušenství černá
Eleganta EL 068.60RGB.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Detailní popis produktu
Čtvrtkruhový sprchový box Briliant od firmy Arttec je vyroben v České republice. Box má zdvojená horní i spodní pojezdová kolečka pro tichý a bezproblémový chod - kolečka jsou vycvakávací, což výrazně usnadňuje údržbu. V zadním laminátovém panelu je umístěna baterie s ruční sprchou.
Informace k produktu:
Rozměry: 88 x 88 x 209 cm
Rám: leštěný ALU
Výplň: 5 mm bezpečnostní čiré sklo, zadní sklo super bílé neprůhledné
Vanička: 13 cm, bílá, litý mramor (výška včetně panelu)
Výbava boxu:
Vycvakávací dvojkolečka nahoře i dole
Ruční sprcha
Baterie trojcestná
Sifon
Vanička z litého mramoru
Záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 151 kg |
| EAN: | 8595176420995 |
| Typ: | Masážní |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 220 - 229 cm |
| Provedení: | Bez stropu |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ano |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| Barva profilu: | Hliník |
| Hmotnost: | 350 kg |
Profily v barvě satin, sklo Point, síla skla 4/4 mm, čtvercový rozměr 800 x 800 mm, výška 2040 mm. SMC vanička. Stříška není součástí dodávky.
Profily v barvě satin, sklo Point, síla skla 4/4 mm, čtvrtkruh rozměr 900x900 mm, výška 2210 mm, R 550, záda bílá, SMC vanička, vnitřní výška 1990 mm, hlavová sprcha a stříška...
Smaragd sprchový box model 2 90 x 90 x 220 cm strop dvoukřídlé lesk chrom grape
Smaragd sprchový box model 1 90 x 90 x 220 cm strop dvoukřídlé lesk chrom grape
Profily v barvě satin, sklo Point, síla skla 4/4 mm, čtvrtkruh rozměr 800x800 mm, celková výška 2200 mm, R 550, záda bílá, litá vanička včetně nožiček a čelního panelu, talířová...
Parní box
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ARTTEC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Rosická 358 Tetčice 664 17 |
| E-mail : | objednavky@arttec.cz |