Mereo Sonáta nástěnná baterie do byt. jádra 150 mm s trubkovým ramínkem 330 mm bez příslušentví mosaz chrom CB60203N
Kód: MER01824Související produkty
Sprchová hadice dvouzámková
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
.
Detailní popis produktu
Tato nástěnná baterie do byt. jádra patří do řady vodovodních baterií Sonáta, která se vyznačuje robustním vzhledem a tichým chodem. Tříkroková kartuš zaručuje jednoduchou obsluhu a snižuje spotřebu vody. Velmi kvalitní povrchová úprava a spolehlivost je samozřejmostí.- trubkové ramínko o 18 mm - délka 330 mm
- keramická kartuš 40 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8592480034931 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Mosaz |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Sonáta |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím bílá
Espirit sprchová bateirie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa černá
Puri PU 033.20BL sprchová baterie nástěnná termostatická 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem bílá
Eleganta EL 065.00CR.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem růžová zlatá
Eleganta EL 065.60RGB.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |