Mereo Kora Lite sprchový kout čtvrtkruhový 80 x 80 x 185 cm R550 s SMC vaničkou vč.sifonu ALU sklo Grape CK35133ZH
Kód: MER00070Související produkty
Sedátko do sprchy, duroplast, bílé
Termostatická nástěnná vanová baterie s hadicí, ruční a talířovou hranatou sprchou slim 200x200mm
Termostatická nástěnná sprchová baterie s hadicí, ruční a talířovou hranatou sprchou slim 200x200mm
Originální vanový a sprchový set, teleskopická nerezová tyč, výška od 890 do 1490 mm, páková vanová baterie s roztečí 150 mm, sprchová hadice 1500 mm, ruční sprchová hlavice a...
Originální sprchový set, teleskopická nerezová tyč, výška od 790 do 1240 mm, páková sprchová baterie s roztečí 150 mm, sprchová hadice 1500 mm, ruční sprchová hlavice a talířová...
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa bílá
Detailní popis produktu
Tloušťka bezpečnostního skla je 4 mm. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, které mají ložiskové pojezdy s excentrickým usazením (možnost perfektního seřízení). Dorazy zajišťují minimální nárazy při otevírání a zavírání sprchového koutu.
Spodní pojezdy umožňují odklopení posuvné části sprchového koutu a vyčištění běžně nedostupných míst. Těsnost mezi pevnou a posuvnou částí je zajištěna stíracími silikonovými lištami na obou dvou částech.
V ceně koutu je také vanička SMC.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 45 kg |
| EAN: | 8592480080792 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 190 - 199 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ano |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Výplň: | Sklo - Grape |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Kora Lite |
| Hmotnost: | 45 kg |
| Umístění: | Univer |
sprchový kout čtvrtkruhový třídílný
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |