Besco Navia asymetrická vana volně stojící 150 x 80 cm sifon grafit barva zlatá VANNAVIA150GG1
Kód: OLS08496Související produkty
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Flat FL 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Life LF 022.00CR vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenstí chrom
Baterie INFINITY KARTÁČOVANÝ NIKL vanová páková, s přepínačem
Detailní popis produktu
Oblé tvary, robustní a asymetrický vzhled, to je vana NAVIA GLAM. Díky hmotnosti je manipulace s vanou velmi snadná. Vana i vnější plášť tvoří kompaktní celek. Čelní strana je provedena ve GLAM01 zlaté barvě, horní a vnitřní část vany v bílé barvě. Akrylátový povrch vany umožňuje jeho snadnou údržbu. Vanu není třeba obezdívat a obkládat. Součástí vany je také odtokový systém click-clack s přepadem v chromu ve standardním provedení. Dále nabízíme tyto sifony za příplatek v dalších 4 barvách (zlatá, černá, bílá a grafitová).
Rozměr volně stojící vany:
- 140 × 75 cm, objem 190 l
- 150 × 80 cm, objem 210 l
- 160 × 80 cm, objem 235 l
Materiál:
- Sanitární akrylát
Barevné provedení vany:
- GLAM01 zlatá/Bílá barva
Součástí vany je i odtoková souprava click-clack s přepadem v barvách:
- chrom (standard)
- zlatá
- černá
- bílá
- grafitová
Záruka 5 let.
Bez čeho se vaše volně stojící vana rozhodně neobjede je vanová baterie. Vhodná jsou vysoká vanová baterie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 53 kg |
| ? Délka: | 150 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Zlatá |
| Instalace: | S nožičkami |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | S přepadem |
| Tvar: | Oválné |
| ? Designová řada: | Navia |
| Hmotnost: | 53 kg |
| Umístění: | Univer |
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |