Besco ESTE 150 x 74 cm VANEST15L+OLVPINOZ vana vč. nožiček levá
Kód: 122481Související produkty
.
.
Puri PU 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez přílsušenství černá
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Baterie vanová páková černá
Life LF 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Detailní popis produktu
Elegantní asymetrická vana Este od firmy Olsen Spa, která je převážně určena do malých koupelen.
Technické parametry:
Rozměr vany: 150x74 cm
Hloubka vany: 41 cm
Provedení: levé
Průměr přepadu: 5,2 cm
Průměr odpadu: 5,2 cm
Materiál: 100% akrylát, antibakteriální povrch
Objem vany: 130 l
K této vaně doporučujeme vanovou zástěnu ROSES, která je na obrázku na vaně ESTE.
Součástí vany jsou výškově stavitelné podpěrné nožičky.
Sifon, čelní panel a vanová zástěna nejsou součástí.
Možnost montáže s využitím čelního panelu, naceníme na dotaz.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 22 kg |
| ? Délka: | 150 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Umístění: | Levé |
.
.
.
.
Umývátko není součástí vany.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |