Besco RIMA 130 x 85 cm VANRIM130P+OLVPINOZ vana včetně nožiček pravá
Kód: OLS03685Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
680 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Aqualine WILA vanová zástěna 90x140cm skládací, chrom, čiré sklo AQ5742
Skladem na prodejně
4 039 Kč
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
Detailní popis produktu
Asymetrická vana Rima včetně nožiček.
Informace k produktu:
Rozměr: 130 x 85 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: sanitární akrylát
Barva: bílá
Objem: 135 l
Provedení: pravé
Sifon a podhlavník: není součástí
Přednosti vany Rima:
hlavový límec
uhlopříčně řešený vnitřní prostor
K vaně lze doobjednat čelní panel a také protiskluzová povrchová úprava BeSafe - na dotaz rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 32 kg |
| ? Délka: | 130 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Umístění: | Pravé |
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech FOX 160 x 90 cm SAFOX160P vana akrylátová pravá
Skladem v eshopu
9 912 Kč
.
Aqualine Opava C1670 asymetrická vana 160 x 70 cm akrylátová levá
Skladem na prodejně
5 235 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech FOX 150 x 84,5 cm SAFOX150P vana akrylátová pravá
Skladem v eshopu
9 341 Kč
.
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |