Arttec SMARAGD 90 x 90 cm PAN00915 sprchový kout
Kód: 110562Související produkty
Puri PU 032.20BL sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Eleganta EL 065.60RGB.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem růžová zlatá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa černá
Eleganta sprchová baterie nástěná 150 mm bez příslušenství grafit
Eleganta EL 068.20BLM.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa bílá
Eleganta EL 065.20BLM.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Detailní popis produktu
Čtvercový sprchový kout Smaragd od firmy Arttec s vaničkou z litého mramoru vyniká skvělým technickým zpracováním a spolehlivou funkčností všech použitých součástí a materiálů. Sprchová zástěna Smaragd má zdvojené horní pojezdové kolečka pro tichý a bezproblémový chod. Spodní kolečka jsou vycvakávací, což výrazně usnadňuje údržbu.
Informace k produktu:
rozměry: 86,5-89 x 86,5-89 x 195 cm
rám: leštěný ALU
výplň: 5mm chinchila bezpečnostní sklo
šířka vstupu: 46 cm
možnost kombinace s vaničkami STONE
Rám je vyroben z hliníku označení 6463 - slitina AlMgSi s výbornou tvárností, leštitelností a odolností proti korozi. Gumové těsnění částí spodní části dveří je vysoce odolné vůči chladu i teplu. 5 mm tvrzené bezpečnostní sklo je až pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu, odolá teplotám rozdílům v ploše až 250°C a při rozbití se roztříští na velice malé neostré úlomky. Sklo je také opatřeno technologií Easy Clean zlehčující údržbu.
Vanička není součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 151 kg |
| EAN: | 8595176414949 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výplň: | Sklo - Chinchilla |
| Barva profilu: | Hliník |
| ? Designová řada: | Smaragd |
| Hmotnost: | 44 kg |
Blix sprchový kout ctvrtkruhový 80 x 80 x 190 cm posuvné lesk transparent
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ARTTEC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Rosická 358 Tetčice 664 17 |
| E-mail : | objednavky@arttec.cz |