Arttec Klasik PAN00863 sprchový kout čtvrtkruhový 80 x 120 cm
Kód: 104132Související produkty
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa černá
Eleganta sprchová baterie nástěná 150 mm bez příslušenství grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Eleganta EL 065.60RGB.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem černá
Eleganta EL 068.20BLM.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím černá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Detailní popis produktu
Čtvrtkruhový sprchový kout Klasik od firmy Arttec vyniká skvělým technickým zpracováním a spolehlivou funkčností všech použitých součástí a materiálů. Do leštěného ALU rámu je vsazeno 6mm silné bezpečnostní čiré sklo které je až pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu, odolá teplotám rozdílům v ploše až 250°C a při rozbití se roztříští na velice malé neostré úlomky, sklo je navíc opatřeno úpravou proti vodnímu kameni EASY CLEAN.
Informace k produktu:
rozměry: 76,5 - 79 x 116,5 - 120 x 195 cm
rám: leštěný ALU
výplň: 6mm čiré bezpečnostní sklo s úpravou proti vodnímu kameni EASY CLEAN
šířka vstupu: 47 cm
rádius: R55
Součástí je:
zdvojené horní pojezdy pro tichý a bezproblémový chod
vycvakávací kolečka pro snadnější čištění
zástěnu je možné instalovat do levého i pravého rohu
možnost kombinace s vaničkami STONE
Vanička není součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 151 kg |
| EAN: | 8595176414765 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| ? Výška: | méně než 185 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Hliník |
| ? Designová řada: | Klasic |
| Hmotnost: | 54 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ARTTEC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Rosická 358 Tetčice 664 17 |
| E-mail : | objednavky@arttec.cz |