Ravak Spring sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom X070530
Kód: RAV10183Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–45 %
5 990 Kč
Foto pouze ilustrační, sklo dveří je čiré, bez dekoru!
Detailní popis produktu
Nástěnná sprchová baterie Spring, bez setu. V provedení leský chrom.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8592626080891 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |