Aqualine Cidlina G3619 asymetrická vana 150 x 105 cm akrylátová pravá
Kód: 111812Související produkty
Aqualine Vanda AQ1140 vanová zástěna skládací 100 x 140 cm
Skladem na prodejně
4 591 Kč
otevírací tříkřídlá nebo-li třídílná vanová zástěna
SALECODE:BER3:3:%
Polysan sifon s převlečnou matkou 1 1/2 bílá 72693
Skladem na prodejně
85 Kč
Aqualine Vilma AQ6014 vanová zástěna jednodílná 60 x 140 cm
Skladem na prodejně
2 751 Kč
otevírací jednokřídlá vanová zástěna
Aqualine Vilma AQ6018P vanová zástěna pravá 60 x 140 cm
Skladem na prodejně
3 027 Kč
otevírací jednokřídlá vanová zástěna
Aqualine WJ607 Sifon s převlečnou matkou 1 1/2"
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
53 Kč
Aqualine TY1002 Vanová souprava s ovládacím bovdenem bez sifonu mosaz/chrom
Skladem na prodejně
271 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vanová krycí lišta 2 x 195 cm 2x roh 2x zakončení bílá 91020
Skladem na prodejně
559 Kč
Detailní popis produktu
- Vanová skořepina je vyrobena ze sendviče plastů - koextrudovaného sanitárního materiálu ABS/PMMA (polymetylmetakrylát). Na rubové straně je vana opatřena laminací polyesterovou pryskyřicí se skelným vláknem.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 148x105x45 cm |
| Délka | 1480  mm |
| Šířka | 1050  mm |
| Výška | 450  mm |
| Objem | 200.00  l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52  mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Hmotnost / ks | 21.0000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913829475 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
ABS/PMMA
ABS/PMMA je z pohledové části tvořen slabou vrstvou akrylátu, který je ve spodní části doplněn vrstvou ABS plastu. Celková tloušťka vstupního materiálu je 3,2 mm a tuhost finálního výrobku je na podobné úrovni jako u produktů ze 100% akrylátu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 21 kg |
| EAN: | 8590913829475 |
| ? Délka: | 150 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Umístění: | Pravé |
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech ARIELA 150 x 80 cm SAARI150P vana akrylátová pravá
Skladem v eshopu
8 316 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech FONTÁNA 150 x 90 cm SAFON150P vana akrylátová pravá
Skladem v eshopu
9 341 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |