Aqualine ANH55 podpěrné nohy k vanám délka 60 cm
Kód: 134943Související produkty
Detailní popis produktu
- Výškově nastavitelné nožičky k vaně
- Nastavitelná výška: 5-20 cm
- Balení obsahuje 2 ks (= komplet pro vanu)
- Rozteč nožiček 56 cm
- Součástí balení je sada uchycení vany ke stěně.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 60 cm |
| Délka | 600  mm |
| Hmotnost / ks | 1.7000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913857065 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vanám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8590913857065 |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |