Ridder Tecno podhlavník 30 x 20 cm béžová 68609
Kód: SAP93320Související produkty
Aqualine Nisa A1880 obdélníková vana 180 x 80 cm akrylátová
Skladem na prodejně
5 474 Kč
.
Aqualine Cidlina G3618 asymetrická vana 150 x 105 cm akrylátová levá
Skladem v eshopu
4 775 Kč
Aqualine Dunaj II G1340 rohová vana 140 x 140 cm akrylátová
Skladem na prodejně
5 695 Kč
.
Aqualine Opava C1670 asymetrická vana 160 x 70 cm akrylátová levá
Skladem na prodejně
5 235 Kč
.
Detailní popis produktu
Přichycení na vanu zajišťují přísavky na zadní straně podhlavníku.
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 30x20 cm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Syntetický kaučuk |
| Hmotnost / ks | 0.2080  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 4006956686097 |
| Taric | 40169100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vanám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4006956686097 |
| Barva: | Béžová |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.