Novaservis sprchová souprava s termostatickou sprchovou baterií s horním vývodem SET040/TER,0
Kód: 151260Související produkty
sprchový kout rohový posuvný
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
.
Detailní popis produktu
Prvotřídní chromové provedení. Set obsahuje termostickou baterii s roztečí 150 mm. Součástí balení je hadice 150 cm, hlavová sprcha s průměrem 200 mm a 1-polohová ruční sprcha. Výška setu je 1100 mm. Umožňuje nastavit odchýlení horního úchytu od stěny v rozmezí 60 - 80 mm.Elegantní termostatická baterie se setem za úžasnou cenu. Její minimalistický design se hodí i do Vaší koupelny. Servis až k vám domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 8590309068822 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| Hmotnost: | 3,7 kg |
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Eleganta EL 068.20GB.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím grafit
Eleganta EL 065.20BLM.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa černá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa grafit
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa grafit
Eleganta sprchová baterie nástěná 150 mm bez příslušenství grafit
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |