Slezák Rav YUKON YU180.5CMAT vodovodní baterie sprchová černá matná 150 mm
Kód: SLR03439Související produkty
.
.
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie sprchová nástěnná.
- tato baterie je vybavena keramickou kartuší o :průměru 35 mm KA3502
Baterie sprchová Yukon se vyrábí pouze v :rozteči 150 mm.
Tuto baterii lze kombinovat s :umyvadlovými a :vanovými bateriemi ze série :YUKON :SLEZÁK - :RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - :10 let
- na kartuši - :6 :let
- na povrchovou úpravu - :2 :roky
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595163568341 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Yukon |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa černá
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím chrom
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem růžová zlatá
Eleganta EL 065.20BLM.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa chrom
Eleganta EL 068.20BLM.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová bateirie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa černá
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem chrom
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |