Slezák Rav Yukon sprchová baterie nástěnná 150 mm kartáčovaná šedá YU180.5MGK
Kód: SLR04784Související produkty
.
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie sprchová nástěnná.
Baterie sprchová Yukon se vyrábí pouze v :rozteči 150 mm.
Tuto baterii lze kombinovat s :vanovými a :sprchovými bateriemi ze série YUKON :SLEZÁK - :RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - :10 let
- na kartuši - :6 :let
- na povrchovou úpravu - 6 let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8595163529458 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Šedá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Yukon |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
| Položka byla vyprodána… | |
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem růžová zlatá
Eleganta EL 068.00CR.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa chrom
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem grafit
Eleganta EL 068.20BLM.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím černá
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem grafit
Eleganta EL 065.10WV.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |