Ravak Spring sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá matná X070549
Kód: RAV10181Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-90 195 S satin+pearl 14V70UO211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 667 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S bílá+grape 14V401O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Nástěnná sprchová baterie Spring, bez setu. V černém matném provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8592626081089 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Bílá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–45 %
Kód: SAP46521
SALECODE:BER3:3:%
Mereo Lila nástěnná baterie do byt. jádra 100 mm s plochým ramínkem 300 mm bez příslušenství mosaz chrom CBEE602A04
Skladem na prodejně
1 106 Kč
Kvalitní testovaná a cenově přístupná série s přepínačem sprchy pod tělem baterie na ramínku
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná zlatá UT045BG
Do 3 dnů
16 564 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |