Slezák Rav Morava Retro MK181.0/3 sprchová baterie s hlavovou a ruční sprchou 100 mm
Kód: 139382Související produkty
sprchový kout rohový posuvný
.
Detailní popis produktu
Sprchová baterie Morava Retro MK181.0/3 s hlavovou a ruční sprchou od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
provedení: chrom
rozteč: 100 mm
provedení: nástěnná
ovládání: kohoutek
Tato baterie je vybavena keramickými 1/2" vršky od německé firmy Flühs MD0093D.
Součástí baterie je:
kovová ruční sprcha KS0017
sprchová kovová hadice MH1503 - délka 150 cm
sprchová tyč s jedním úchytem na zeď MD0695 a s keramickým přepínačem MD0629
kovová hlavová sprcha o 20 cm KS0020
Na zakázku lze vyrobit prodloužení ke sprchové tyči a to v různých délkách - na dotaz rádi naceníme.
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 8595163545021 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| ? Designová řada: | Morava Retro |
| Hmotnost: | 4,8 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa černá
Eleganta EL 065.20BLM.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |