Slezák Rav Morava MK153.5/1 baterie pro vanu a umyvadlo nástěnná 150 mm
Kód: 139290Související produkty
.
.
.
.
Detailní popis produktu
Baterie pro vanu a umyvadlo Morava MK153.5/1 s keramickým přepínačem, kulatým ramínkem, sprchou a vidlicí na odkládání sprchy od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
provedení: chrom
přepínač: keramický
rozteč: 150 mm
perlátor: Neoperl MA0002
provedení: nástěnná
ovládání: kohoutek
Tato baterie je vybavena keramickými vršky 1/2" MD0093.
Součástí balení je:
plastová antivápenná sprcha PS0004
sprchová plastová hadice PH1200 - délka 120 cm
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595163501362 |
| Typ: | Paneláková |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0507 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Solar SL 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Espirit vanová baterie podomítková 3prvková s tělesem bílá
Freedom vanová baterie do podlahy bez tělesa s příslušenstvím černá
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Life LF 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Baterie CLASS BLACK vanová do podlahy
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |