Slezák Rav Colorado CO154.0 vanová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 137344Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav COLORADO CO127.0 vodovodní baterie umyvadlová s otvíráním odpadu chrom plastová výpusť 3/8''
Skladem v eshopu
1 488 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Colorado CO115.0 umyvadlová baterie stojánková
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
754 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Colorado CO181.0 sprchová baterie 100 mm chrom
Skladem v eshopu
1 399 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Colorado CO126.0 umyvadlová baterie stojánková
Skladem v eshopu
1 349 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Colorado CO128.0 umyvadlová baterie stojánková
Skladem v eshopu
1 558 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Colorado CO130.0 umyvadlová baterie stojánková vysoká
Skladem v eshopu
2 282 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Colorado CO183L sprchová baterie vestavěná
Skladem v eshopu
2 064 Kč
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav Colorado CO186K vanová / sprchová baterie vestavěná
Skladem v eshopu
3 066 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Cosmo Eco PS0024 Sprchová růžice ruční chrom
Skladem v eshopu
337 Kč
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav Colorado sprchová souprava nástěnná baterie 100 mm hlavová a ruční sprcha chrom CO182.0/7
Skladem v eshopu
3 731 Kč
Detailní popis produktu
Nástěnná vanová baterie Colorado CO154.0 od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
provedení: chrom
rozteč: 100 mm
perlátor: Neoperl MA0001
kartuše: keramická KA3502 o průměru 35 mm
provedení: nástěnná
ovládání: páka
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Nezaujal Vás design baterie, chcete se zaměřit na luxusnější a designově modernější produkty, inspirujte se zde: Slezák Rav D469.0S vanová baterie chrom.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595163542594 |
| Typ: | Vanové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Colorado |
| Hmotnost: | 2 kg |
SALECODE:BER5:5:%
5 667 Kč
Termostatická vanová baterie s roztečí 150 mm, barva chrom
SALECODE:BER5:5:%
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–37 %
Kód: SAP106320
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan vanová baterie podomítková s hubicí a ruční sprchou 2 výstupy černá matná UT093VB
Do 3 dnů
19 479 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |