Metaform Aida AI002 mýdlenka chrom/sklo satin
Kód: 143310Související produkty
Detailní popis produktu
Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem.
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | AIDA |
| Rozměr | 116x43x117 mm |
| Šířka | 116  mm |
| Výška | 43  mm |
| Hloubka | 117  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4700  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8003062097126 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky, dávkovače |
|---|---|
| Záruka: | 10 roků |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8003062097126 |
| Barva: | Sklo / chrom |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Mosaz |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.