SanSwiss TOP-LINE S 150 cm dveře levé - elox/sklo linie TLS2G1500151
Kód: SSW07887Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1150 mm DN50 nerez GMP97
Skladem v eshopu
6 472 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 750 mm odtokový žlab nerezový X01622
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 2 týdnů
6 537 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 342 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 1050 mm DN50 nerez GMP86
Skladem v eshopu
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 750 mm DN50 nerez GMP83
Skladem v eshopu
5 272 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hope Standardline Black odtokový žlab 100 cm rošt Harmony barva černá OLPZLABST99BH
Skladem v eshopu
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna TOP-LINE S od SanSwiss s měkkými symetrickými tvary je garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Magnetické těsnění. 10mm prahová lišta pro optimální těsnost. Chromované madlo. Chromované plastové dílky. Sprchové dveře lze snadno otvírat - díky úzkým madlům a též je lze snadno čistit - dveře jsou vybaveny praktickým vyklapávacím systémem. Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou TOPF2 pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057547246 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | línie |
| Barva profilu: | Elox |
| ? Designová řada: | Top-Line S |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1210ML-B
Skladem v eshopu
11 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Sigma Simply Black sprchové dveře do niky 120 x 190 cm posuvné černá sklo čiré GS1112B
Skladem v eshopu
8 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Sigma Simply sprchové dveře do niky 90 x 190 cm otočné aluchrom sklo Brick GS3899F
Skladem v eshopu
7 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo čiré GT1280CR-CH
Skladem v eshopu
10 440 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1280CL-G
Skladem v eshopu
11 080 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo čiré GT1280CR-G
Skladem v eshopu
11 080 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1280ML-B
Skladem v eshopu
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo matné GT1210MR-G
Skladem v eshopu
12 280 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Sigma Simply sprchové dveře do niky 80 x 190 cm otočné aluchrom sklo čiré GS1279F
Skladem v eshopu
7 192 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Deep Black sprchové dveře do niky 100 x 165 cm skládací černá čiré sklo MD1910B
Skladem v eshopu
8 161 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1280CL-CH
Skladem v eshopu
10 440 Kč
Aqualine Ugga sprchové dveře do niky 110 x 185 cm posuvné bílá sklo Brick matné AWS110
Skladem v eshopu
4 223 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |