Ravak Nexty sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 03O40E01Z1
Kód: RAV10245Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
6 290 Kč
Podlahový nerezový kanálek SUMISURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný...
SALECODE:BER3:3:%
Omp Tea Intramura odtokový podlahový žlab s nerezovým roštem 350 mm DN40 nerez 975.101.8
Skladem v eshopu
6 777 Kč
Podlahový nerezový kanálek do zdi INTRAMURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 650 x 130 x 55 mm ke stěně DN50 GMO22
Skladem v eshopu
5 192 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1250 DN50 černá mat GMO28B
Skladem v eshopu
8 792 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–48 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 900 mm DN40 nerez 4943.304.8C
Skladem v eshopu
1 990 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 850 mm DN50 nerez GMP94
Skladem v eshopu
6 472 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 950 mm DN50 nerez GMP95
Skladem v eshopu
5 992 Kč
Detailní popis produktu
Jednodílné sprchové dveře Nexty v bílém matném provedení a s výplní z čirého skla s ochrannou vrstvou Ravak AntiCalc®. Otočný pivotový systém otevírání. Otočitelný výrobek pro levou i pravou variantu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 29.4 kg |
| EAN: | 8592626087821 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Nexty |
| Hmotnost: | 29,4 kg |
| Umístění: | Univer |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo čiré GT1280CR-CH
Skladem v eshopu
10 440 Kč
Aqualine Pilot sprchové dveře do niky 100 x 190 cm otočné aluchrom sklo Brick PT100W
Skladem v eshopu
5 143 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco LORO sprchové dveře 100 x 200 cm s pevnou částí otevírací jednokřídlé čiré sklo GN4610
Skladem v eshopu
8 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo matné GT1211MR-G
Skladem v eshopu
12 600 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo čiré GT1211CR-CH
Skladem v eshopu
11 192 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1210MR-B
Skladem v eshopu
11 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1212CL-G
Skladem v eshopu
12 120 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco LORO sprchové dveře 120 x 200 cm s pevnou částí otevírací jednokřídlé čiré sklo GN4612
Na dotaz
8 872 Kč
Aqualine Ugga sprchové dveře do niky 110 x 185 cm posuvné bílá sklo Brick matné AWS110
Skladem v eshopu
4 223 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo matné GT1212MR-G
Skladem v eshopu
12 920 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1280CL-CH
Skladem v eshopu
10 440 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |