SanSwiss TOP-LINE S 130 cm dveře levé - aluchrom/sklo Transparent TLS2G1305007
Kód: SSW07894Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–42 %
Kód: GEL00520
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
6 290 Kč
Podlahový nerezový kanálek SUMISURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1150 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO27
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
6 312 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 342 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 950 mm DN50 nerez GMP95
Do 3 dnů
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna TOP-LINE S od SanSwiss s měkkými symetrickými tvary je garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Magnetické těsnění. 10mm prahová lišta pro optimální těsnost. Chromované madlo. Chromované plastové dílky. Sprchové dveře lze snadno otvírat - díky úzkým madlům a též je lze snadno čistit - dveře jsou vybaveny praktickým vyklapávacím systémem. Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou TOPF2 pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057547130 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 130 - 139 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Top-Line S |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1290CL-B
Do 3 dnů
10 984 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco LORO sprchové dveře 120 x 200 cm s pevnou částí otevírací jednokřídlé čiré sklo GN4612
Do 3 dnů
8 872 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa VITORIA NEW 80 x 190 cm OLBENW102680CC sprchové dveře
Skladem v eshopu
4 671 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1211ML-B
Do 3 dnů
12 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1280CL-G
Do 3 dnů
11 080 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |