SanSwiss SOLINO 100 cm čtvrtkruh sprchový kout - aluchrom/sklo Transparent SOR501005007
Kód: SSW08023Související produkty
.
Detailní popis produktu
Sprchový kout Solino od SanSwiss s dvoukřídlými dveřmi v sobě kombinuje rafinované materiály a jednoduché tvary - přesně pro kreativní řešení Vaší koupelny. 6mm bezpečnostní čiré sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Sprchové dveře mají magnetické těsnění a otevírají se ven i dovnitř. Na vnitřní straně skla zapuštěné panty pro snadné čištění. Zvihový mechanismus umožňuje bezproblémové otvírání a zavírání dveří. Pro zvýšení těsnosti lze objednat prahovou lištu S.SOR.50.50. Včetně rohových vzpěr. Rádius 500 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630042361024 |
| Typ: | Otevírací dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Solino |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Hliníkové profily v barvě chrom, zalamovací dveře a pevný díl, sklo Point, síla skla 6 mm, obdélník, rozměr 1000 x 900 mm, výška 1900 mm.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Set čtvercový sprchový kout MODERN 185 v rozměru 90x90x185 cm + vanička z litého mramoru VENETS vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě lesklého chromu, který...
Hliníkové profily v barvě chrom, zalamovací dveře a pevný díl, sklo Point, síla skla 6 mm, čtverec, rozměr 800 x 800 mm, výška 1900 mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |