Ravak Blix Slim BLSCP-80 X3BM40C00Z1 sprchový kout 80 cm
Kód: RAV00805Související produkty
Detailní popis produktu
- rozměry: 80, 90 cm
- barevné provedení rámu a madel: lesk (bright alu), černá
- výplň z bezpečnostního skla: 6 mm: Transparent
- výška výrobku: 195 cm
- záruka: 5 let
Výrobek tvoří dva pevné rovné díly a dva ohýbané díly jako posuvné dveře. Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí.
Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce „Data ke stažení“, číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku neudává jeho přesný rozměr.
Ravak Blix Slim minimalistický styl
Veronika s rodinou
Aktuální trend bydlení Ravak Blix Slim
Katka s RomanemDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8592626042196 |
| Typ: | S rámem |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Blix |
| Hmotnost: | 40 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Hliníkové profily v barvě chrom, zalamovací dveře a pevný díl, sklo čiré, síla skla 6 mm, obdélník, rozměr 1000 x 800 mm, výška 1900 mm.
na hlavní fotografii provedení rám lesklý Alubright a čiré sklo
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |