SanSwiss Ronal WALK-IN EASY 120 cm sprchová zástěna sklo Vertikální linie STR4P1205067
Kód: SSW00616Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1150 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO27
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
6 312 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–42 %
Kód: GEL00520
Detailní popis produktu
Atraktivní Walk-in zástěna EASY v chromovém dekoru se stane výrazným doplňkem koupelny. Kvalitní materiály a nadčasový design. 8 mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Walk-in zástěna je dodávána včetně stabilizační vzpěry 1250 mm, kterou lze zkrátit. Volitelně lze objednat za příplatek rohovou nebo stropní vzpěru. Včetně podlahové lišty v barvě aluchrom.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7630057513487 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Výplň: | Další výplně |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Fun |
| Hmotnost: | 50 kg |
Aqualine walk-in sprchová zástěna 120 x 190 cm jednodílná k instalaci na zeď chrom sklo čiré WI121
Do 3 dnů
4 315 Kč
K podlaze se fixuje pomocí silikonu Vzpěra je součástí balení
SALECODE:BER3:3:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |