Ravak Free walk-in sprchová zástěna 160 x 200 cm aluchrom sklo transparent GW9FS0C0SZ1
Kód: RAV10251Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 850 mm DN50 nerez GMP94
Do 3 dnů
6 472 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 601 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1150 mm DN50 nerez GMP97
Do 3 dnů
6 472 Kč
Detailní popis produktu
Sprchový kout Walk-In Free s otevřeným vstupem z obou stran. V provedení lesklý chrom a s výplní z čirého skla s ochrannou vrstvou Ravak AntiCalc®. Výrobek je složen z pevné stěny a kovových částí. Volitelná šířka koutu a jeho vstupu až do 120 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 79.9 kg |
| EAN: | 8592626093310 |
| ? Šířka: | 160 cm a více |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Free |
| Hmotnost: | 79,9 kg |
Aqualine walk-in sprchová zástěna 120 x 190 cm jednodílná k instalaci na zeď chrom sklo čiré WI121
Do 3 dnů
4 315 Kč
K podlaze se fixuje pomocí silikonu Vzpěra je součástí balení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |