SanSwiss Ronal WALK-IN CADURA 140 cm levá sprchová zástěna sklo Shade CAW2G1405068
Kód: SSW05766Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 543 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ1-750 liniový podlahový žlab
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
3 704 Kč
Detailní popis produktu
Funkční a zároveň praktická Walk-in zástěna (s posuvným dílem) od společnosti SanSwiss poskytuje komfortní sprchování. 6 mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Netradiční dekor skla Shade s bílým sítotiskem pro větší intimitu při sprchování. 10 mm prahová lišta, nástěnný profil v aluchromu. Soft open/close systém pro snadné a tiché otvírání a zavírání dveří. Celková výška vč. vzpěry 2024 mm, délka stabilizační vzpěry 1500 mm. Standardně dodávaná vzpěra je univerzální - lze ji použít i jako stropní vzpěru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7630057525930 |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Výplň: | Další výplně |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 50 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Hopa Be.Colors walk-in sprchová zástěna 118 - 120 x 200 cm rám fialová sklo čirá BBCO503494104
Do 1 měsíce
9 804 Kč
Sprchové kouty WALK-IN 118 - 120 × 200 cm 494 lavanda 104 čiré trasparente
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
9 231 Kč
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS NEW který dodáváme ve čtyřech barvách (chrom, černá, zlatá a grafitová), české společnosti HOPA....
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Wall walk-in sprchová zástěna 120 x 200 cm černá sklo transparent GW9WG030SZ1
Skladem v eshopu
12 582 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |