SanSwiss DIVERA 90 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo bílé linky D22WI1V0905088
Kód: SSW08508Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 950 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO25
Skladem v eshopu
5 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1150 mm DN50 nerez GMP97
Skladem v eshopu
6 472 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
6 290 Kč
Podlahový nerezový kanálek SUMISURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný...
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna DIVERA od SanSwiss je aktuálním trendem moderní koupelny. Nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost za přívětivé ceny. Sklo Walk-in zástěny o tloušťce 6 mm je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Sklo 88 - bílé linky - bílý sítotisk na vnější straně skla. Součástí Walk-in zástěny je montážní stabilizační set – stropní vzpěra D22BTK1V (výška 1200 mm - lze zkrátit). Walk-in zástěnu lze doplnit o doplňkovou boční stěnu D22F3 (pro L-montáž). K dispozici v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057567060 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Bílé linky |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1480-04
Skladem v eshopu
7 121 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO sklo nordic 1400 x 2000 mm GX1514
Skladem v eshopu
7 432 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1413-08
Skladem v eshopu
11 068 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1413-03
Skladem v eshopu
9 150 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1412-07
Skladem v eshopu
9 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1470-02
Skladem v eshopu
6 054 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1414-05
Skladem v eshopu
10 896 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1412-02
Skladem v eshopu
8 634 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1415-03
Skladem v eshopu
10 182 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 30 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1030-02
Skladem v eshopu
4 162 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1413-04
Skladem v eshopu
9 701 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 90 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1490-01
Skladem v eshopu
7 035 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |