SanSwiss DIVERA 90 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo bílé linky D22WI1H0905088
Kód: SSW08490Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 1050 mm DN50 nerez GMP86
Skladem v eshopu
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně L-1050 DN50 černá mat GMO26B
Skladem v eshopu
7 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 950 mm DN50 nerez GMP95
Skladem v eshopu
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1250 DN50 černá mat GMO28B
Skladem v eshopu
8 792 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 511 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna DIVERA od SanSwiss je aktuálním trendem moderní koupelny. Nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost za přívětivé ceny. Sklo Walk-in zástěny o tloušťce 6 mm je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Sklo 88 - bílé linky - bílý sítotisk na vnější straně skla. Součástí Walk-in zástěny je montážní stabilizační set – vodorovná vzpěra D22BTK1H. Možná je kombinace dvou Walk-in zástěn D22WI1H pomocí spojovacího dílu VTBTK.10. K dispozici v aluchromovém provedení. Walk-in zástěnu lze kombinovat s doplňkovou boční stěnou D2F3 pro L-montáž.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057566766 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Bílé linky |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1410-01
Skladem v eshopu
7 551 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1413-01
Skladem v eshopu
9 099 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1470-01
Skladem v eshopu
6 003 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan White Matt jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1470-03
Skladem v eshopu
6 054 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1414-08
Skladem v eshopu
11 584 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1410-08
Skladem v eshopu
9 520 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 80 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo matné GX1480GX1010
Skladem v eshopu
5 744 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1410-02
Skladem v eshopu
7 602 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1413-05
Skladem v eshopu
10 380 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1415-03
Skladem v eshopu
10 182 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1480-03
Skladem v eshopu
6 570 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 30 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1030-01
Skladem v eshopu
4 111 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |