SanSwiss DIVERA 110 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo Screen D22WI31105087
Kód: SSW08462Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 750 mm DN50 nerez GMP93
Do 3 dnů
5 512 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
SALECODE:BER3:3:%
6 777 Kč
Podlahový nerezový kanálek do zdi INTRAMURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a...
SALECODE:BER3:3:%
2 511 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna DIVERA od SanSwiss je aktuálním trendem moderní koupelny. Nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost za přívětivé ceny. Sklo Walk-in zástěny o tloušťce 6 mm je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla 87 - Screen. Součástí pevné stěny je krátká otočná stěna ve 180° - D22BTK304005007 o šířce 400 mm, která částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru. Včetně vodorovné vzpěry o délce 1200 mm – lze zkrátit. Za příplatek je možné kombinovat Walk-in zástěnu se stropní vzpěrou. Voltielně lze dodat stropní vzpěru D22SDK. Walk-in záástěnu lze kombinovat s doplňkovou boční stěnou D22F3 (pro L-montáž). K dispozici v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057567558 |
| ? Šířka: | 110 - 119 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Divera |
| Hmotnost: | 35 kg |
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Roth Alina Walk In Line zástěna 40 x 200 cm černý elox transparent AI TWF 040200 NPE
Skladem v eshopu
5 382 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |