SanSwiss Cadura 90 cm jednokřídlé dveře - zlatý/sklo Screen CA31CD0901287
Kód: SSW09343Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA z kolekce GOLD LINE od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Profily, panty i madlo je v luxusní zlaté barvě. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Sprchové dveře lze umístit v nice nebo kombinovat s bočními stěnami CAT2 a CAT5. Pro U-montáž CAT2 + CAT5 je nezbytné použít 2 rohové vzpěry RCA.12.1000.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057549196 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-130 x 198 cm satin+transparent 00VJ0UR2Z1
Skladem v eshopu
8 611 Kč
SALECODE:BER3:3:%
22 809 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV70300Z1
Do 2 týdnů
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
12 654 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMG0E00Z1
Skladem v eshopu
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 150 x 195 cm posuvné černá sklo transparent 0YMP0300Z1
Skladem v eshopu
13 934 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-90 x 198 cm bílá+transparent 00V701R2Z1
Skladem v eshopu
7 428 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QV40E00Z1
Skladem v eshopu
9 540 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |