SanSwiss Cadura 80 cm jednokřídlé dveře - aluchrom/sklo Screen CA1CG0805087
Kód: SSW09812Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 950 mm DN50 nerez GMP95
Do 3 dnů
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 475 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 5mm prahová lišta. Integrované panty (na vnitřní straně skla) usnadňují čištění. Zdvihový mechanismus pantů usnadňuje otevírání a zavírání sprchových dveří a prodlužuje životnost těsnění dveří. Těsnění je magnetické. Při montáži do niky nutno objednat instalační set V2.CA.50 (za příplatek). Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou CAT1 nebo s dveřmi CA1CD pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057548564 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1290CL-CH
Do 3 dnů
10 712 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1212ML-B
Do 3 dnů
12 552 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1212CR-B
Do 3 dnů
11 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1280CL-CH
Do 3 dnů
10 440 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1210MR-B
Do 3 dnů
11 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1210CR-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |