SanSwiss Cadura 75 cm pevná stěna walk-in - černý/sklo Shade CAT40750668
Kód: SSW09163Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Poylsan Klaver Gold sprchový podlahový žlab 910 x 122 x 65 mm s nerezovým roštem superflow DN50, 910x122x65 mm zlatá 73741GB
Skladem v eshopu
3 431 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1150 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO27
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
6 312 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 750 mm DN50 nerez GMP93
Skladem v eshopu
5 512 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 750 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO23
Skladem v eshopu
5 432 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1250 mm DN50 nerez GMP98
Skladem v eshopu
6 792 Kč
Aqualine Pavino 2710-80 sprchový kanálek s roštem pro dlažbu 760 x 140 x 92 mm nerez
Skladem v eshopu
3 211 Kč
Rošt pro vsazení dlažby
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-850 DN50 černá mat GMO24B
Skladem v eshopu
7 352 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA BLACK LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla Shade - bílý sítotisk na vnější straně skla. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v černé matné barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057570374 |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Shade |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1412-03
Skladem v eshopu
8 634 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1410-02
Skladem v eshopu
7 602 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1411-05
Skladem v eshopu
9 348 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1415-02
Skladem v eshopu
10 182 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1412-02
Skladem v eshopu
8 634 Kč
Aqualine walk-in sprchová zástěna 120 x 190 cm jednodílná k instalaci na zeď chrom sklo Brick matné WI120
Skladem v eshopu
4 407 Kč
K podlaze se fixuje pomocí silikonuVzpěra je součástí balení
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1414-01
Skladem v eshopu
9 615 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1410-07
Skladem v eshopu
8 832 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1050-01
Skladem v eshopu
4 627 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |