SanSwiss Cadura 160 cm pevná stěna walk-in - zlatý/sklo Screen CAW2G1601287
Kód: SSW09199Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-850 DN50 černá mat GMO24B
Skladem v eshopu
7 352 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 750 mm nerez černá X01750
Skladem v eshopu
9 172 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan SLIM RIVER 100 cm RV100 sprchový kanálek s roštem
Skladem v eshopu
5 882 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–48 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 900 mm DN40 nerez 4943.304.8C
Skladem v eshopu
1 990 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra GMP82 sprchový kanálek s roštem pro dlažbu 650 x 130 x 55 mm nerez
Skladem v eshopu
5 112 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1150 DN50 černá mat GMO27B
Skladem v eshopu
8 392 Kč
Besco VIRGO BLACK 80 cm ZLOL80VBL odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
3 912 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab, vyroben kombinací nerezu a roštu s černým sklem obohatí každou koupelnu o nádech luxusu.
Detailní popis produktu
Funkční a zároveň praktická Walk-in zástěna (s posuvným dílem) CADURA GOLD LINE od společnosti SanSwiss poskytuje komfortní sprchování. Zlatá barva je luxusní a exkluzivní, stějně tak Walk-in zástěna SanSwiss - CADURA GOLD LINE. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. 10mm prahová lišta, nástěnný profil ve zlaté barvě. Soft open/close systém pro snadné a tiché otvírání a zavírání dveří, respektive posuvného dílu. Instalace možná na vaničku i na podlahu. Celková výška vč. vzpěry 2024 mm, délka stabilizační vzpěry 1500 mm. Standardně dodávaná vzpěra je univerzální, lze ji použít i jako stropní vzpěru. Jedná se o montáž vlevo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057554473 |
| ? Šířka: | 160 cm a více |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1413-02
Skladem v eshopu
9 150 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1415-02
Skladem v eshopu
10 182 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1411-02
Skladem v eshopu
8 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1412-05
Skladem v eshopu
9 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1412-03
Skladem v eshopu
8 634 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO BLACK sprchová zástěna 70 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně černá sklo kouřové GX1370GX1014
Skladem v eshopu
5 504 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá sklo čiré ES1060-03
Skladem v eshopu
4 936 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1414-07
Skladem v eshopu
10 896 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá sklo čiré ES1050-03
Skladem v eshopu
4 678 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1412-08
Skladem v eshopu
10 552 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |