SanSwiss Cadura 160 cm pevná stěna walk-in - černý/sklo Screen CAW2G1600687
Kód: SSW09241Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem L-750 DN50 GMQ33
Skladem v eshopu
5 112 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-950 DN50 černá mat GMO25B
Skladem v eshopu
7 672 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–50 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 700 mm DN40 nerez 4943.904.8C
Skladem v eshopu
1 590 Kč
Aqualine Pavino 2710-80 sprchový kanálek s roštem pro dlažbu 760 x 140 x 92 mm nerez
Skladem v eshopu
3 211 Kč
Rošt pro vsazení dlažby
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1150 mm DN50 nerez GMP97
Skladem v eshopu
6 472 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 950 mm DN50 nerez GMP85
Skladem v eshopu
5 672 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flido podlahový žlab s nerezovým roštem i pro dlažbu 710 mm plast DN50 73672
Skladem v eshopu
1 969 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1250 mm DN50 nerez GMP98
Skladem v eshopu
6 792 Kč
Detailní popis produktu
Funkční a zároveň praktická Walk-in zástěna (s posuvným dílem) CADURA BLACK LINE od společnosti SanSwiss poskytuje komfortní sprchování. Černá barva je klasikou v interiérovém designu. Walk-in zástěna CADURA BLACK LINE vypadá moderně a zároveň luxusně, ať už samostatně nebo v kombinaci s dalšími černými doplňky koupelny. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. 10mm prahová lišta, nástěnný profil v matné černé barvě. Soft open/close systém pro snadné a tiché otvírání a zavírání dveří, respektive posuvného dílu. Instalace možná na vaničku i na podlahu. Celková výška vč. vzpěry 2024 mm, délka stabilizační vzpěry 1500 mm. Standardně dodávaná vzpěra je univerzální, lze ji použít i jako stropní vzpěru. Jedná se o montáž vlevo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057554459 |
| ? Šířka: | 160 cm a více |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1411-04
Skladem v eshopu
8 669 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1411-06
Skladem v eshopu
9 348 Kč
Aqualine walk-in sprchová zástěna 120 x 190 cm jednodílná k instalaci na zeď chrom sklo čiré WI121
Skladem v eshopu
4 315 Kč
K podlaze se fixuje pomocí silikonu Vzpěra je součástí balení
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 120 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo matné GX1412GX1010
Skladem v eshopu
7 584 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1414-04
Skladem v eshopu
10 217 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 110 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo matné GX1411GX1010
Skladem v eshopu
7 184 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1412-07
Skladem v eshopu
9 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 100 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo matné GX1410GX1010
Skladem v eshopu
6 624 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1415-02
Skladem v eshopu
10 182 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1415-06
Skladem v eshopu
11 412 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |