SanSwiss Cadura 140 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo Shade CAT41405068
Kód: SSW09097Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 750 mm DN50 nerez GMP93
Do 3 dnů
5 512 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1150 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO27
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
6 312 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–42 %
Kód: GEL00520
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla Shade - bílý sítotisk na vnější straně skla. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057544399 |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Shade |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |