SanSwiss Cadura 120 cm pevná stěna walk-in samostatná s vyrovnávacím profilem - zlatý/sklo Shade CAT41201268
Kód: SSW09068Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně L-1050 DN50 černá mat GMO26B
Skladem v eshopu
7 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-850 DN50 černá mat GMO24B
Skladem v eshopu
7 352 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 691 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1150 DN50 černá mat GMO27B
Skladem v eshopu
8 392 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 750 mm DN50 nerez GMP83
Skladem v eshopu
5 272 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA GOLD LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla Shade - bílý sítotisk na vnější straně skla. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou ve zlaté lesklé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057544306 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Shade |
| Barva profilu: | Zlatá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 100 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo matné GX1410GX1010
Skladem v eshopu
6 624 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1410-01
Skladem v eshopu
7 551 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO sklo nordic 900 x 2000 mm GX1590
Skladem v eshopu
5 112 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1480-04
Skladem v eshopu
7 121 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1414-02
Skladem v eshopu
9 666 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 90 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1490-04
Skladem v eshopu
7 637 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1414-03
Skladem v eshopu
9 666 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1415-07
Skladem v eshopu
11 412 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1413-08
Skladem v eshopu
11 068 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1040-01
Skladem v eshopu
4 369 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1414-07
Skladem v eshopu
10 896 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |