SanSwiss Cadura 120 cm pevná stěna walk-in samostatná s vyrovnávacím profilem - bílý/sklo Screen CAT41200987
Kód: SSW09118Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 750 mm odtokový žlab nerezový X01622
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 2 týdnů
6 537 Kč
Aqualine Pavino 2710-90 sprchový kanálek s roštem pro dlažbu 860 x 140 x 92 mm nerez
Skladem v eshopu
3 395 Kč
Rošt pro vsazení dlažby
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1250 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO28
Skladem v eshopu
6 712 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Omp Tea Intramura odtokový podlahový žlab s nerezovým roštem 350 mm DN40 nerez 975.101.8
Skladem v eshopu
6 777 Kč
Podlahový nerezový kanálek do zdi INTRAMURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a...
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 342 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA WHITE LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla 87 - Screen. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v matné bílé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057553346 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO sklo nordic 700 x 2000 mm GX1570
Skladem v eshopu
4 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1414-04
Skladem v eshopu
10 217 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 90 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo matné GX1490GX1010
Skladem v eshopu
6 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan White Matt jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1470-03
Skladem v eshopu
6 054 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1412-03
Skladem v eshopu
8 634 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1414-06
Skladem v eshopu
10 896 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1410-03
Skladem v eshopu
7 602 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1415-08
Skladem v eshopu
12 100 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1411-01
Skladem v eshopu
8 067 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1410-01
Skladem v eshopu
7 551 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1050-02
Skladem v eshopu
4 678 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1415-05
Skladem v eshopu
11 412 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |