SanSwiss Cadura 120 cm jednodílné posuvné dveře - bílý/sklo Screen CAS2D1200987
Kód: SSW09436Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ1-750 liniový podlahový žlab
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
3 704 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Profily i madlo jsou v atraktivní matné bílé barvě. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550901 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 03O40E01Z1
Do 2 týdnů
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 110 x 195 cm pivotové bílá matná sklo transparent 03OD0E01Z1
Do 2 týdnů
11 315 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 120 x 195 cm pivotové bílá matná sklo transparent 03OG0E01Z1
Do 2 týdnů
11 737 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá sklo transparent X0VVAC300Z1
Skladem v eshopu
10 554 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 120 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent 0QVGCE0LZ1
Do 2 týdnů
14 779 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací bílá matná sklo transparent X0VVGCE00Z1
Skladem v eshopu
11 737 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací aluchrom sklo transparent X0VV40A00Z1
Na dotaz
8 019 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |