SanSwiss Cadura 100 cm pevná stěna walk-in - černý/sklo Shade CAT41000668
Kód: SSW09160Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flido podlahový žlab s nerezovým roštem i pro dlažbu 710 mm plast DN50 73672
Skladem v eshopu
1 969 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 650 x 130 x 55 mm ke stěně DN50 GMO22
Skladem v eshopu
5 192 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1150 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO27
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
6 312 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–50 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 700 mm DN40 nerez 4943.904.8C
Skladem v eshopu
1 590 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 342 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 850 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO24
Skladem v eshopu
5 592 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 950 mm DN50 nerez GMP85
Skladem v eshopu
5 672 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA BLACK LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla Shade - bílý sítotisk na vnější straně skla. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v černé matné barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057544207 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Shade |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esco Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá sklo čiré ES1060-04
Skladem v eshopu
5 487 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1480-01
Skladem v eshopu
6 519 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 90 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1490-02
Skladem v eshopu
7 086 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 60 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1060-02
Skladem v eshopu
4 936 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 30 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá sklo čiré ES1030-04
Skladem v eshopu
4 713 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1415-06
Skladem v eshopu
11 412 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO BLACK sprchová zástěna 90 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně černá sklo kouřové GX1390GX1014
Skladem v eshopu
6 384 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1415-04
Skladem v eshopu
10 733 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 80 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo čiré GX1280GX1010
Skladem v eshopu
4 944 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1410-02
Skladem v eshopu
7 602 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1415-07
Skladem v eshopu
11 412 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |