SanSwiss Cadura 100 cm pevná stěna walk-in - bílý/sklo Screen CAT41000987
Kód: SSW09120Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
6 290 Kč
Podlahový nerezový kanálek SUMISURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1050 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO26
Skladem v eshopu
6 072 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 750 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO23
Skladem v eshopu
5 432 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra GMP82 sprchový kanálek s roštem pro dlažbu 650 x 130 x 55 mm nerez
Skladem v eshopu
5 112 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1150 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO27
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
6 312 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA WHITE LINE – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Dekor skla 87 - Screen. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v matné bílé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057553261 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO BLACK sprchová zástěna 110 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně černá sklo kouřové GX1311GX1014
Skladem v eshopu
7 344 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1412-02
Skladem v eshopu
8 634 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1410-04
Skladem v eshopu
8 153 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1414-08
Skladem v eshopu
11 584 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1412-05
Skladem v eshopu
9 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1410-07
Skladem v eshopu
8 832 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1415-05
Skladem v eshopu
11 412 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1050-02
Skladem v eshopu
4 678 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1413-05
Skladem v eshopu
10 380 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1414-03
Skladem v eshopu
9 666 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1411-06
Skladem v eshopu
9 348 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO BLACK sprchová zástěna 90 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně černá sklo kouřové GX1390GX1014
Skladem v eshopu
6 384 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |