SanSwiss Cadura 100 cm pevná stěna walk-in - aluchrom/sklo Transparent CAT41005007
Kód: SSW09110Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-950 DN50 černá mat GMO25B
Skladem v eshopu
7 672 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Poylsan Klaver Gold sprchový podlahový žlab 910 x 122 x 65 mm s nerezovým roštem superflow DN50, 910x122x65 mm zlatá 73741GB
Skladem v eshopu
3 431 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 950 mm DN50 nerez GMP95
Skladem v eshopu
5 992 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-650 DN50 černá mat GMO22B
Skladem v eshopu
5 390 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 950 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO25
Skladem v eshopu
5 752 Kč
Detailní popis produktu
Walk-in zástěna CADURA – pevná stěna samostatná s vyrovnávacím profilem je aktuálním trendem pro moderní koupelny. 6mm bezpečnostní čiré sklo je pokryto antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro eliminaci vodního kamene na skle Walk-in zástěny. Celková výška včetně vodorovné vzpěry je 2024 mm. Walk-in zástěnu CAT4 lze použít samostatně nebo v kombinaci s boční stěnou CAT3. Všechny pohledové dílky jsou v aluchromovém provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057540087 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1412-08
Skladem v eshopu
10 552 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1040-02
Skladem v eshopu
4 420 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1412-01
Skladem v eshopu
8 583 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1411-05
Skladem v eshopu
9 348 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1412-03
Skladem v eshopu
8 634 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1414-01
Skladem v eshopu
9 615 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1050-01
Skladem v eshopu
4 627 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1415-02
Skladem v eshopu
10 182 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO sklo nordic 700 x 2000 mm GX1570
Skladem v eshopu
4 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1411-02
Skladem v eshopu
8 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 40 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá sklo čiré ES1040-03
Skladem v eshopu
4 420 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |