SanSwiss Cadura 100 cm dvoudílné posuvné dveře pravé - černá/sklo Screen CAE2D1000687
Kód: SSW09533Související produkty
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem růžová zlatá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím grafit
Eleganta sprchová baterie nástěná 150 mm bez příslušenství grafit
Eleganta EL 068.00CR.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa bílá
Eleganta EL 065.20GB.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím grafit
Detailní popis produktu
Kvalitní sprchová zástěna CADURA v klasické černé barvě od SanSwiss je kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dekor skla 87 - Screen. Vysoká stabilita a snadná montáž. 10mm prahová lišta. Posuvné dveře disponují „Soft open/closeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057550338 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Cadura |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
Blix sprchový kout ctvrtkruhový 90 x 90 x 190 cm posuvné lesk transparent
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |