Sanjet Quadro Black sprchová baterie nástěnná 150 mm černá Q31NO
Kód: 987570Související produkty
.
.
.
Detailní popis produktu
Baterie QUADRO BLACK sprchová páková
Parametry
| Druh | Baterie |
| Série | QUADRO BLACK |
| Barva | Černá mat |
| Typ baterie | Sprchové |
| Instalace baterie | Nástěnné |
| Ovládání baterie | Pákové |
| Funkce baterie | 1 funkce |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8030099201523 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Quadro |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem bílá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Eleganta EL 068.60RGB.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SANJET s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | nám. MUDr. Svobody 60 285 22 ZRUČ NAD SÁZAVOU |
| E-mail : | sanjet@sanjet.cz |