Sanjet Class Line Black umyvadlová baterie podomítková černá L15NO
Kód: 987420Související produkty
Umyvadlo nábytkové
Víceúčelové umyvadlo Multiset 550 x 450 x 202 mm, s příslušenstvím, bílé, vysoce odolné
Umyvadlo nábytkové
Umyvadlo nábytkové
Detailní popis produktu
Baterie CLASS BLACK umyvadlová ze zdi
Parametry
| Druh | Baterie |
| Série | CLASS LINE BLACK |
| Barva | Černá |
| Typ baterie | Umyvadlové |
| Provedení baterie | Ze zdi |
| Ovládání baterie | Pákové |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8030099201158 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Podomítkové baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Class Line |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
Espirit umyvadlová baterie podomítková 3prvková s tělesem černá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti černá
Espirit umyvadlová baterie podomítková 3prvková s tělesem chrom
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti grafit
Eleganta EL 014.20GB umyvadlová baterie stojánková bez výpusti grafit
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SANJET s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | nám. MUDr. Svobody 60 285 22 ZRUČ NAD SÁZAVOU |
| E-mail : | sanjet@sanjet.cz |